KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12533432
nr 1253 3432
Ulf Trotzig
(1925-2013), Sverige
Färgetsning, Komposition, 41/60, Signerad. Motivet: 29x25
Ulf Trotzig, svensk målare, tecknare och grafiker född 1925, död 2013.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:44:12
3/5 22:14:26
Ulf Trotzig
Läs mer om Ulf Trotzig